پایان قصه مالک «زخم کاری» در آلمان

تبلیغات بنری

شهروندی آنلاین: قسمت چهارم فصل سوم سریال «کری مومنتوم» در حالی روی پلتفرم پخش این سریال قرار گرفت که یکی از بازیگران اصلی سریال از فصل چهارم گفت، فصلی که به نظر می رسد مهدویان قصد دارد آن را در خارج از خانه تمام کند. کشور.

* این سریال در فصل اول از مخاطبان زیادی برخوردار بود اما فصل دوم نسبت به فصل قبل رضایت مخاطبانش را جلب نکرد. حالا با بازگشت جواد عزتی به عنوان شخصیت اصلی سریال و گذشت 4 قسمت از فصل سوم، مهدویان سعی در توسعه داستان داشت.
* مهدویان هنگام نمایش قسمت های فصل سوم به فکر فصل چهارم می افتد و می شنود که داستان انتقام ملک را در فصل چهارم ادامه خواهد داد.
* همه چیز مربوط به فصل چهارم این گمانه زنی بود که رعنا آزادی فر با حضور در برنامه «فوتبال 360» عنوان کرد که فیلمبرداری فصل چهارم به زودی در تهران به پایان می رسد و قسمت هایی از این سریال در خارج از کشور تصویربرداری می شود.

پایان داستان مالک

*به نظر می رسد محمدحسین مهدویان مشغول فیلمبرداری سکانس های باقی مانده از فصل چهارم در آلمان است.
* فصل سوم سریال زرم کاری در 15 قسمت تولید و از پلتفرم مورد نظر پخش می شود. مانند فصل اول و دوم سریال، ممکن است برخی از شخصیت ها از داستان حذف شوند. به نظر می رسد با پایان فصل سوم، فصل چهارم بلافاصله پخش شود.
*فصل اول این سریال بر اساس رمان «بیست زخم عمل» محمود حسینی زاد است و قرار بود در 15 قسمت تولید شود و پرونده آن بسته شد، اما در نهایت مهدویان تصمیم گرفت آن را برای فصل چهارم تمدید کند.

تبلیغات بنری

hamshahrionline به نقل از تینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *