واکنش تماشاگران به ویدئوی کودکی خواننده پاپ در اولین کنسرتش

تبلیغات بنری

به گزارش سایت تینو، خواننده جوانی از شهرهای جنوبی ایران این روزها برای اولین بار روی صحنه رفته است که پیش از این به اجرای تئاتر و بازیگری پرداخته است و اجرای متناوب موسیقی او را به حضور در نیو ترغیب می کند. برنامه سنی سرانجام با رای نجات امین حیایی نایب قهرمان این مسابقه استعدادیابی تلویزیونی شد و حالا پس از چندین سال تلاش روی صحنه کنسرت مقابل چشمان هوادارانش می ایستد.

در روزهای پایانی خرداد، بلیت فروشی کنسرت عرفان طهماسابی آغاز شد و استقبال مردم را به روزهای اول تیرماه کشاند.

اتفاقی که در اولین کنسرت عرفان طهماسبی افتاد + عکس

اولین اجرای این خواننده جوان در سالن هتل اسپیناس پالاس با حضور مخاطبانی از سراسر کشور برگزار شد. قبل از شروع کنسرت کدی روی صحنه ظاهر می شود و با اسکن آن اطلاعات کاملی از خواننده، گروه، تنظیم آهنگ و زمان اجرا در اختیار مخاطبان قرار می دهد که ظاهرا ایده جدیدی است.

این مراسم در ساعت اعلام شده با یک کلیپ کوتاه آغاز شد. در این ویدیوی کوتاه، سایه این خواننده جوان در هنگام غروب با یکی از دوستانش در حال صحبت کردن است و می گوید که از کودکی عاشق خوانندگی بوده است.

نمادی از تحقق رویاهای دوران کودکی

طهماسبی داستان خود را این گونه بیان می کند: در کودکی به دستشویی می رفتم، تی شرت برمی داشتم و به عنوان میکروفون از آن استفاده می کردم و تصور می کردم صدای دوش با من و حضار همراه می شود و من هرگز از این رویا دست نکشیدم.

اجراهای دو هفته گذشته، بلیت فروشی در دقایق ابتدایی، اشتیاق مردم برای حضور در این کنسرت و همخوانی آنها در اجرای آهنگ ها نشان می دهد که این خواننده جوان در سال های اخیر توانسته جایگاه خوبی در بین مردم پیدا کند. .

در ادامه این کلیپ دو نماهنگ از دوران کودکی طهماسبی پخش شد که در آن او با همان لهجه شیرین جنوبی به تماشاگران حاضر در کنسرت و همشهریانش سلام می کند و می گوید: می خواهم چند آهنگ برای شما بخوانم و از شما تشکر می کنم. از شما متشکرم.”

این کلیپ با اشتیاق و همراهی مخاطب همراه است و موجی از شادی را در سالن ایجاد می کند و در پایان می گوید: «حالا آن روزها به پایان رسیده است و من واقعاً می خواهم با شما روبرو شوم زیرا زمان حضور در صحنه است. ” ; ویدئو به پایان می رسد و در تاریکی صحنه می توان عرفان طهماسبی را دید که با گیتار به سمت میکروفون حرکت می کند. گیتاری که قطعات آن با فرش های دستبافت سنتی تزیین شده است که نشان دهنده پایبندی این خواننده جوان به سنت ها و فرهنگ بومی خود در میان زرق و برق امروزی است.

واکنش تماشاگران به ویدئوی کودکی خواننده پاپ در اولین کنسرتش در هتل اسپیناس پالاس چه گذشت؟

طهماسبی پس از تعظیم در برابر حضار، اجرای خود را با آهنگ غلام غلام آغاز می کند که یکی از آهنگ هایی است که به گویش جنوبی خوانده و خودش آن را ساخته و ساخته و برای اولین بار در شبکه الجدید اجرا کرده است. سن و توانست به مراحل زیر برسد.

پس از آن ترانه گل مهتاب با تنور ملایم که خودش آن را سروده و تنظیم کرده و با همراهی مردم اجرا می شود و ترانه کاجه ای که تولید آن به طور کامل بر عهده او بوده است. با زمزمه حضار

«نجلا» که در سال های اخیر پایان یک سریال تلویزیونی بود، آهنگ بعدی بود که بیشتر مخاطبان آن را می شناختند و با موجی از همراهی عمومی اجرا شد و موسیقی آن شور و هیجان زیادی را در سالن ایجاد کرد. «خداحافظ» یکی دیگر از آهنگ هایی بود که خواستار حمایت مردم شد و طهماسبی به دلیل همخوانی مردم، آن را بدون موسیقی اجرا کرد و با در دست گرفتن میکروفون به سمت مردم خواند.

در این زمان طهماسپه اعضای گروه خود را معرفی کرد. برای اجرای آهنگ چه کنم با تو، ردیفی از صندلی ها روی صحنه چیده شد و عرفان و گروهش با نشستن بر روی آن ها نمایش را آغاز کردند که یکی از آهنگ های معروف این خواننده به حساب می آید و به همین دلیل حاضران در مراسم بودند. تحت تاثیر قرار گرفت، زیرا صدا گاهی بلندتر از خواننده بود.

بعد از آهنگ “با تو چه کنم” نیاز به آرامش داشت و آهنگ “مرد باش” توانست این حس را به مخاطب القا کند. پس از اجرای این قطعه، آهنگ پیرس و همراهی مخاطبان با خواننده دوباره به فضای سالن بازگشت.

«ماه مو» یکی دیگر از موسیقی‌های محلی بود که اجرا شد، اما «گلوبند» به نظر تنها آهنگ و ریتمی بود که می‌توانست تمام هیجان کنسرت را فراهم کند تا اینکه هیچ‌کس آرام نشد و سالن هیجان‌زده شد، صدای نی. در سالن گرمای دیگری ایجاد کرد و شعارهای جنوبی شوری را در سالن ایجاد کرد. به همین دلیل بعد از پایان برنامه، جمله «دوباره، دوباره، دوباره» در سالن به قدری طنین انداخت که خواننده را متعجب کرد و خواننده بعد از «جاشم نودو» عبارت «بریم کنار» را گفت که در وسط آن صدای جمعیت ناپدید شد

ترانه های «ترک»، «تو»، «مترسک» و «لو جاده» آخرین آهنگ های این کنسرت بودند که اکثر آنها توسط طهماسبی سروده، آهنگسازی و تنظیم شده اند، اما در آخرین دقایق این کنسرت 90 دقیقه ای، آهنگ “گلوبند” دوباره پخش شد که باعث شد سالن منفجر شود زیرا این اثر تنها موسیقی شاد این خواننده است.

و این پایان ماجرا نبود زیرا پس از خداحافظی خواننده و خروج از صحنه، با روشن شدن چراغ ها برای خروج تماشاگران، تماشاگران شروع به خواندن گلوبند با ریتم و تشویق کردند و این هیجان تا جایی ادامه یافت که به طور کامل صحنه را ترک کردند. سالن و به راهروهای منتهی به پارکینگ رسید.

اجراهای دو هفته گذشته، بلیت فروشی در دقایق ابتدایی، اشتیاق مردم برای حضور در این کنسرت و همراهی و همخوانی تماشاگران هنگام اجرای آهنگ ها نشان می دهد که این خواننده جوان توانسته است به یک آهنگ خوب دست پیدا کند. در سال‌های اخیر در میان مردم جای بگیرد و آرزوی کودکی خود را برآورده کند تا بار دیگر به مردم یادآوری کند که نباید از آنچه می‌خواهیم دست بکشیم و هرگز نباید از رویاهای خود برای زندگی کردن آنها دست بکشیم.

تبلیغات بنری

hamshahrionline به نقل از تینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *