هوش مصنوعی در المپیک ۲۰۲۴ | تغییر تجربه برای طرفداران، سازمان‌دهندگان و ورزشکاران در پاریس

تبلیغات بنری

تینو – یکتا فراهانی: هوش مصنوعی از سال 2018 برای حمایت از قضات و داوران در بازی‌های المپیک استفاده می‌شود و در چندین ورزش در پاریس 2024 حضور خواهد داشت. این هوش مصنوعی می‌تواند اطلاعات بیشتری را ارائه دهد، امکان امتیازدهی دقیق‌تر را فراهم می‌کند و همچنین می‌تواند تجزیه و تحلیل بلادرنگ را برای کمک به داوران انجام دهد. عملکرد خود را بهتر درک کنید

شرکت اینتل در بازی های المپیک

به گفته اینتل، شرکت در بازی های المپیک دارای سه مولفه اصلی است. اول اینکه چگونه المپیک مکانی برای نوآوری است و چگونه می توانیم آن را گسترش دهیم. عنصر دوم بازاریابی و نحوه پیوند آن با برند است و عنصر سوم تعامل است. تعامل با کارکنان و قوانین مشتری مداری.

نوآوری های اینتل در پاریس 2024

به گزارش olympics.com، بازی های المپیک و پارالمپیک بزرگترین ویترین جهان از بهترین ورزشکاران برای عبور از محدودیت های ممکن و انجام کارهای غیرقابل تصور است.

در بازی‌های قبلی، اینتل پذیرش فناوری‌های 5G، واقعیت مجازی، پهپادها و فناوری‌های هوش مصنوعی را با همکاری کمیته بین‌المللی المپیک برای یک تجربه المپیک پیشرفته تسریع کرده است.

آینتل شریک پلتفرم هوش مصنوعی است

هوش مصنوعی امسال نیز پیشتاز خواهد بود. اینتل به عنوان شریک رسمی پلتفرم هوش مصنوعی برای پاریس 2024، تجربیات هوش مصنوعی نوآورانه ای را برای کمک به تغییر تجربه المپیک برای طرفداران، برگزارکنندگان، ورزشکاران و تماشاگران در سراسر جهان ارائه خواهد کرد.

تجربیات نوآورانه

اینتل اولین تجربه هوش مصنوعی در نوع خود را برای طرفداران پاریس ایجاد کرده است که بازدیدکنندگان را به سفری می برد تا ورزشکاران المپیک شوند.
همچنین از خدمات پخش المپیک (OBS) برای افزایش پوشش هوش مصنوعی پشتیبانی می کند. OBS تولید برجسته خودکار را برای پاریس 2024 ارائه می دهد که بر روی پلت فرم Intel® Geti™ آموزش دیده است، که می تواند نکات برجسته چند رشته ای ایجاد کند و فوراً آنها را بین طرفداران توزیع کند و کارایی در تولید و ویرایش ایجاد کند. این اتوماسیون هوش مصنوعی به پخش‌کنندگان اجازه می‌دهد تا محتوای دیجیتال شخصی‌شده‌تری را سریع‌تر از همیشه به بینندگان ارائه دهند.

بیشتر بخوانید:

استادیوم های المپیک 2024 پاریس: از کاخ باشکوه تا استادیوم مدرن؛ سالن هایی که ورزشکاران کشورمان در آن عکس خواهند گرفت

رویکرد جدید Google DeepMind برای بهبود هوش مصنوعی

پردازنده های زئون اینتل

برای اولین بار در بازی‌های المپیک، پردازنده‌های زئون اینتل نیز برای نمایش تجربه پخش زنده 8K مورد استفاده قرار می‌گیرند که مسیر روشنی را برای آینده پخش زنده 8K با تأخیر پایین از طریق اینترنت فراهم می‌کند. این راه را برای تماشاگران در سراسر جهان هموار می کند تا از رویدادهای المپیک آینده با بالاترین کیفیت پخش لذت ببرند.

هوش مصنوعی در المپیک 2024 تجربه هواداران، برگزارکنندگان و ورزشکاران پاریس را تغییر خواهد داد

رویدادهای ورزشی آینده

المپیک همیشه فرصتی عالی برای نمایش فناوری‌های جدید است و پاریس 2024 قرار است قدرت نوآوری هوش مصنوعی را در صحنه جهانی به نمایش بگذارد.

پیشرفت‌های جدید هوش مصنوعی در پاریس 2024 احتمالاً روشی را برای استفاده از هوش مصنوعی در ورزش و سایر رشته‌ها در سراسر جهان برای سال‌های آینده مشخص می‌کند.

تبلیغات بنری

hamshahrionline به نقل از تینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *