هدیه جالب به عموپورنگ + عکس ؛ توصیه‌های داریوش فرضیایی برای فضای مجازی

تبلیغات بنری

به گزارش تینو، در نشستی صمیمی و پرنشاط که با حضور داریوش وادزیایی (عموبورنگ) و جمعی از کودکان و خانواده هایشان برگزار شد، از نقاشی و پرتره این مجری برنامه و برنامه کودک کودک که توسط رعنا نیرومند کشیده شده بود رونمایی شد. جایزه به او داده شد.

در مراسمی که در هتل پارسیان آزادی برگزار شد، فازیایی به طور غیرمنتظره به همراه امیرمحمد متکیان به گروه کودک پیوست. از جمله فعالیت های این برنامه خواندن قطعات موسیقی فراموش نشدنی از برنامه های عموبورنگ، برگزاری مسابقه با حضور کودکان، کشیدن شستان و نمایش و صحبت در مورد نقاشی های اهدایی کودکان در سالن برای عموبورنگ بود.

عموپورنگ همچنین به همراه امیر محمد در بین قسمت های مختلف برنامه به سراغ کودکان و نوجوانان حاضر در برنامه رفت و با اهدای گل و هدایایی با آنها به گفتگو پرداخت. وظیفه ای در این مراسم گفت: از شما می خواهم این سخنان را به خاطر بسپارید و فراموش نکنید. امن ترین مکان برای همه ما خانواده است. از آنجایی که خاطرات هر فرد در ذهن او شکل می گیرد، تمام اتفاقات زیبا برای پدر و مادرش رخ می دهد.

این مجری گفت: زمانی که من در سن شما بودم، پدر و مادرم همیشه مسائل مهمی را به من یادآوری می کردند. اولین مورد این است که از ابزارهایی که دارید قدردانی کنید و از آنها مراقبت کنید. دوم: کارهایی را که به شما مربوط می شود و توانایی انجام آن را دارید در خانه انجام دهید و به دیگران محول نکنید. سوم: همیشه در برخورد با اطرافیان خود مهربان و مؤدب باشید و در نهایت راه درست را بخوانید.

چیزی را از پدر و مادرتان پنهان نکنید

آموبورنگ گفت: همیشه به یاد داشته باشید که اگر مشکل یا سوالی دارید، باید با والدین خود صحبت کنید. حتی اگر اشتباه کردید یا اتفاق بدی افتاد، از گفتن آنها نترسید. چیزی را از پدر و مادرتان پنهان نکنید. وقتی بچه بودم گاهی به طور اتفاقی وسایل خانه را خراب می کردم یا بشقاب یا فنجانی از دستم می افتاد و می شکست و بلافاصله به مادرم می گفتم. با اینکه ناراحت بودم، چیزی را از آنها پنهان نکردم. زیرا والدین واقعاً فرزندان را از ته دل دوست دارند و خوشبختی آنها را می خواهند. اولین و بهترین راهنمای ما در زندگی والدین ما هستند و معلمان بعدی در مدرسه نیز می توانند در این نقش نقش داشته باشند.

این انتخاب های درست است که موفقیت را برای شما به ارمغان می آورد. بخشی از این موفقیت به پول بستگی دارد. وی با بیان اینکه از این به بعد در این سن و سال نیازی نیست به فکر پول درآوری باشید، افزود: در کودکی هر وقت فرصت می کردم دست مادرم را می بوسیدم یا او را در آغوش می گرفتم. من هنوز این یک عادت خوب است. بعد از خوردن غذا همیشه از مادرم تشکر می کردم و به او می گفتم چه غذای خوشمزه ای درست کرده است. پدرم به رحمت خدا از دنیا رفت و وقتی از سر کار می آمد به او سلام می کردم و خسته نمی شدم. اگر چیزی می خواستم به آنها فشار نمی آوردم. به پدرم نگفتم که می خواهم وقتی خسته است بگذارم استراحت کند.

فضیلی به کودکان و نوجوانان حاضر در سالن گفت: حالا که با من از آرزوهایتان صحبت کردید، متوجه شدم خیلی ها می خواهند پولدار شوند. بله، ثروتمند شدن خوب است، اما چگونگی ثروتمند شدن شما نیز مهم است. این انتخاب های درست است که موفقیت را برای شما به ارمغان می آورد. بخشی از این موفقیت به پول بستگی دارد. از این به بعد در این سن نباید به فکر پول درآوردن باشید. شما کودک هستید و باید از کودکی، بازی با دوستان، خندیدن و تفریح ​​لذت ببرید.

توصیه های کلی برای فضای مجازی

وی افزود: درخواست دیگری هم دارم و آن این است که زیاد وارد بازی های موبایلی و فضای مجازی نشوید. من مخالف این بازی ها نیستم اما زیاده روی در استفاده از تلفن همراه چشمان شما را ضعیف می کند، خواب شما را مختل می کند و در طول روز احساس خستگی و کسالت می کند. بچه که بودیم اوقات فراغت خود را با نقاشی، کاردستی، بازی فکری و بازی های گروهی پر می کردیم که بسیار سرگرم کننده بود. اگر آموپورنگ را دوست دارید، قول بدهید از این به بعد حداقل یک ساعت در روز از بازی های موبایل استفاده کنید، نه فقط یک بار.

وی افزود: فرزندان عزیزم می دانم که شما بیش از دیگران به پدر و مادر خود نزدیک هستید، اما هرگز بدون اجازه آنها از تلفن همراه آنها استفاده نکنید، چه پدر و مادر و چه اعضای خانواده و دوستان. حتما بهشون بگید برخی از کودکان بدون اجازه به تلفن والدین خود دسترسی دارند. این خیلی بد است.

پس از پذیرایی از مهمانان کوچک این برنامه نوبت به رونمایی از پرتره عمو بورنگ می رسد. این تابلوی رنگارنگ رنگ روغن توسط رعنا نیرومند بر روی بوم در ابعاد 80*80 سانتی متر و با حضور عمو بورنگ، امیر محمد و خالق این اثر رونمایی شد. اتفاقی که با تشویق و حمایت بچه های حاضر در این مراسم همراه بود.

تصویری از چهره خندان صدا و سیما

رعنا نیرومند که این اثر را در مدت یک ماه نقاشی کرده و برگزارکننده این مراسم بود، ضمن تشکر از شرکت کنندگان و همه مهمانان این مراسم گفت: عموبورنگ شخصیتی ماندگار و محبوب در بین کودکان است. او فردی است که بهترین سال های عمر خود را سپری کرده است که سرمایه بزرگی برای سعادت و تحصیل فرزندانش محسوب می شود.

وی افزود: من داروساز هستم و داروخانه دارم. اما من از کودکی به نقاشی علاقه داشتم. مدتی به دلیل ادامه تحصیل و سپس مشغول شدن به کار، فعالیت هنری خود را کاهش دادم. در دوران کرونا این فرصت را داشتم که زمان بیشتری را به این رشته اختصاص دهم و حتی گواهینامه های فنی بین المللی را نیز گرفتم. و حتی الان هم خوشحالم که خداوند به من کمک کرد تا از این هنر برای ادای احترام کوچک به شخصیت و فرهنگ ساز بزرگ استفاده کنم. ساخت این اثر بر اساس تصویر عموبورنگ خندان و بشاش او حدود یک ماه طول کشید و این روز با بچه هایی که همیشه برنامه های عموبورنگ را تماشا می کردند به او اختصاص دارد.

فرزای در قدردانی از خالق این اثر گفت: این تابلو قطعا هدیه ارزشمندی برای من است و از خانم نیرومند، همسرش و گروهی که به برگزاری این جشن ادامه دادند صمیمانه تشکر می کنم. اما مهمتر از این هدیه بودن در جمع فرزندان مهربان و دلسوزتان است. من مطمئن هستم که آینده خوب و روشنی در انتظار شماست، به شرط اینکه تلاش کنید. به خانواده خود اعتماد و احترام بگذارید و از مشکلات پیش رو نترسید.

امیر محمد متقیان در سخنانی کوتاه گفت: امروز با شما و عموبورنگ خوش گذشت. از بودن در کنار بچه های باهوش، مودب و هنرمند لذت بردم که به من انرژی مثبت دادند. همکاری با عمو بورنگ در کودکی فرصت و افتخار بزرگی برای من بود و امیدوارم خداوند توفیق دهد که این همکاری ادامه داشته باشد.

عکس جالب عمو بورنگ با ریش

تبلیغات بنری

hamshahrionline به نقل از تینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *