زندگی چارلی چاپلین در تئاتر شهر با بازی بهزاد خلج روی صحنه می رود

تبلیغات بنری

شهروندی آنلاین: تابستان سال آینده مجموعه تئاتر شهر اجراهای مختلفی از نمایشنامه نویسان و کارگردانان ارائه می دهد. قسمت اول نمایش های تابستانی تا هفته سوم تیرماه ادامه دارد و قسمت دیگر نمایش ها از هفته آخر تیرماه آغاز می شود و با قیمت بلیت 120 تا 180 هزار تومان برگزار می شود و عموم مردم باید پرداخت کنند. . 9% ارزش افزوده علاوه بر قیمت بلیط. و البته سالن اصلی میزبان نمایش 250 هزار تومانی خواهد بود.

سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر از اواخر تیرماه سال جاری میزبان نمایش «چاپلین» به کارگردانی مهران رنجبر است. در این ارائه تصویری از زندگی چارلی چاپلین نشان داده شده است. مهران رنجبر کارگردان این اثر نمایشی استیو جابز، مارلون براندو، مارادونا و چه (ارنستو چیگوارا) را به تصویر کشیده است. بهزاد خلج نقش اول این نمایش را بر عهده دارد. بلیت های این نمایش حداقل 200 هزار و حداکثر 250 هزار تومان به فروش می رسد.

زندگی چارلی چاپلین با بازی بهزاد خلج در تئاتر شهر به روی صحنه می رود

«تایتان» یکی از نمایش‌هایی است که تا ۲۹ تیرماه در تالار قشقایی به روی صحنه می‌رود. رضا بهکام این نمایش را با الهام از داستان «آخرین دست» اثر ساموئل بکت نوشته و کارگردانی آن را بابک محمود زاده برعهده دارد. تهیه کنندگی این نمایش را نیز سجاد افشاریان بر عهده دارد. این نمایش با حضور بیش از 10 بازیگر و قیمت بلیت آن 180 هزار تومان برگزار می شود.

زندگی چارلی چاپلین با بازی بهزاد خلج در تئاتر شهر به روی صحنه می رود

هر روز ساعت 18:00 نمایش “در انتهای گلو” در تالار قشقایی اجرا می شود. سید محمد جواد سیدزاده کارگردان آن است. این نمایش تا پایان تیرماه به روی صحنه خواهد رفت. بهای بلیت این نمایش 170 هزار تومان است و 5 بازیگر در آن بازی می کنند. این نمایش سال گذشته در جشنواره تئاتر فجر ارائه شد.

زندگی چارلی چاپلین با بازی بهزاد خلج در تئاتر شهر به روی صحنه می رود

در کارگاه نمایش، تئاتر «خیلی زود عادت می کنیم» روی صحنه بالا و پایین می رود. این نمایش به کارگردانی پراستو کرمی نشان می دهد که چگونه سازگاری با شرایط اطراف انسان را به سمت تباهی می کشاند و ما هم باید این را یاد بگیریم. به زودی به آنچه در اطراف ما اتفاق می افتد عادت نمی کنید. بهای بلیت این نمایش 90 دقیقه ای 120 هزار تومان است.

تالار شهرسو از نیمه دوم تیرماه جاری میزبان نمایش دراماتیک «جستجوی بازیگر هملت» به کارگردانی مسعود الکرفی است که تا 19 مرداد ماه آینده روی صحنه خواهد رفت. این نمایش به خلاقیت جمعی بستگی دارد و 100 دقیقه طول می کشد و بلیت آن 180 هزار تومان به فروش می رسد. این نمایش نیز مانند دیگر برنامه های مورد علاقه، از نظر بازیگران شلوغ است.

زندگی چارلی چاپلین با بازی بهزاد خلج در تئاتر شهر به روی صحنه می رود

در چهارسو، «پودهداران» تا هفته سوم تیرماه به روی صحنه می رود. امیر شفیع کارگردان این نمایش 50 دقیقه ای است. بلیت این نمایش 140 هزار تومان است و دو بازیگر در آن شرکت می کنند. این نمایش با الهام از داستان «پیراهن زرشکی» نوشته صدیق چوپاک ساخته شده است.

تالار قشقایی از هفته آخر تیرماه میزبان اجرای «خونمردجی» ساخته مهدی جلینی است. عوامل گروه یک محدوده سنی را برای مخاطبان انتخاب کرده اند. «خونریزی» برای بینندگان بالای 16 سال قابل مشاهده است. بلیت این نمایش 90 دقیقه ای 180 هزار تومان فروخته می شود.

از اول مرداد ماه به مدت 15 روز نمایش هلکا به کارگردانی مهتاب واجانی به نمایش در می آید. مدت زمان نمایش یک ساعت و قیمت بلیت آن 180 هزار تومان است.

تبلیغات بنری

hamshahrionline به نقل از تینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *