رضا ایرانمنش روی تخت بیمارستان + تصاویر | آخرین وضعیت این بازیگر

تبلیغات بنری

به گزارش تینو به نقل از روابط عمومی صداوسیما، حسین قرایی مدیرکل روابط عمومی صداوسیما که به نمایندگی از پیمان جبلی از این هنرمند پیشکسوت و فداکار عیادت کرد، گفت: پیشکسوتان را سرمایه های دنیای هنر و تلویزیون می دانیم و ما سعی می کنیم قدر نعمت هایی مانند آنها را بدانیم.

وی همچنین وظیفه پیگیری و تداوم حمایت های سازمان را در مسیر درمان ایرانمنش برشمرد و ضمن آرزوی سلامتی و طول عمر برای این هنرمند پیشکسوت گفت: رضا ایرانمنش از جمله بازیگران محبوب، ارزشمند و ماندگار تلویزیون است و یادآور می شود. مخاطبان رسانه ملی با خاطرات خوش

قرایی خاطرنشان کرد: خوشبختانه بر اساس اطلاعاتی که از کادر پزشکی دریافت کردیم، این هنرمند پیشکسوت هفته آینده از بیمارستان مرخص می شود.

رضا ایرانمنش بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون و جانباز شیمیایی در 17 اردیبهشت 1346 در جیرفت به دنیا آمد. این هنرمند که بیش از 60 سریال و فیلم را در کارنامه کاری خود دارد، در درام های مختلف تلویزیونی از جمله «مردان فرشتگان»، «ستایش»، «وفاداری»، «تروریسم»، «ترسناک» و «عشق» بازی کرده است. ” او از داستان شهری به نام های «تا صبح» و «مدرسه خورشید» یاد کرد.

آخرین وضعیت سلامت رضا ایرانمنش در بیمارستان |.

رضا ایرانمنش روی تخت بیمارستان + عکس آخرین وضعیت این بازیگر

رضا ایرانمنش روی تخت بیمارستان + عکس آخرین وضعیت این بازیگر

تبلیغات بنری

hamshahrionline به نقل از تینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *