جزئیات ماجرای خودکشی بلاگر معروف ؛ استوری های خانم بلاگر قبل از خودکشی + عکس |‌ دختر جوان قبل از مرگ همه چیز را به مخاطبانش گفته بود؟!

تبلیغات بنری

به گزارش سایت تینو، شامگاه 20 تیرماه سال جاری خبر خودکشی وبلاگ نویس معروف تهرانی در فضای مجازی منتشر شد و ساعتی بعد این خبر توسط بازپرس جنایی تایید شد.

همین یک سال پیش بود که مرگ همسر این زن وبلاگ نویس محبوب خبرساز شد.

همسرش جوانی 27 ساله بود که در فضای مجازی به عنوان سازنده «سوماس» شناخته می‌شد، کلیپ‌های طنز او که بیشتر آن‌ها را به همراه همسرش منتشر می‌کرد، با افزایش تعداد فالوورهایش در بین کاربران اینستاگرام محبوبیت زیادی داشت. بیش از یک میلیون

خانم بلاگر در زمینه موسیقی فعالیت می کرد و شوهرش را به شدت تشویق می کرد و در ساخت کلیپ های کوتاه برای اینستاگرام او را همراهی می کرد و چندین کلیپ دو نفره روانه بازار شد.

با توجه به اتفاقاتی که در فضای مجازی می گذرد، به نظر می رسد پس از فوت همسر این وبلاگ نویس، وی با دوست همسرش که خود نیز از وبلاگ نویسان معروف است ازدواج کرده است که باعث هجمه ها و توهین های بسیاری از سوی مخاطبان صفحه وی شده است.

عده ای که ادعا می کنند از این ماجرا مطلع بوده و این خانم وبلاگ نویس را می شناسند، در فضای مجازی نوشتند که ظاهراً او با همسر تازه ازدواج کرده اش اختلاف داشته و در روز حادثه به نظر می رسد تحت فشار روحی و روانی قرار گرفته است. اختلاف با شوهرش شوهرش در استوری اینستاگرامش به هوادارانش اعلام می کند که برای آنها سورپرایز دارد و در استوری بعدی عکسی از خود در خیابان نصیر خسرو و دیسک برنجی که خریده منتشر می کند.

جزئیات خودکشی وبلاگ نویس معروف;  داستان های خانم بلاگر قبل از خودکشی + عکس |  آیا دختر قبل از مرگش همه چیز را به هوادارانش گفته بود؟!

جزئیات خودکشی وبلاگ نویس معروف;  داستان های خانم بلاگر قبل از خودکشی + عکس |  آیا دختر قبل از مرگش همه چیز را به هوادارانش گفته بود؟!

سپس به محل کار همسرش در تجریش رفت و با خوردن دانه برنج به زندگی خود پایان داد.

علت خودکشی

دیروز خبرگزاری ها درباره این حادثه نوشتند: «پس از وقوع این حادثه، تیم تحقیق به قاضی موسی الرضا زاده دستور داد; بازپرس ویژه قتل های شعبه یازدهم دادسرای جنایی با حضور در محل با جسد زن جوان بالاگیری که با خوردن دانه برنج خودکشی کرده بود، مواجه شد.

تحقیقات اولیه حاکی از آن بود که زن جوانی که به همراه نامزد وبلاگ نویس خود از شمال به تهران در حرکت بود، احتمالاً با هم مشاجره کردند و در بین راه از خودروی خود پیاده شدند و سپس برای خرید قرص راهی نصیر خسرو شدند. در ادامه بررسی ها مشخص شد زن جوان وقتی به سمت خیابان نصیر خسرو می رفت داستانی را در جاده گذاشته و طلب بخشش کرده است! غله فروش نیز او را تا تجریش همراهی کرد.

به این ترتیب فروشنده حبوبات مورد تحقیق قرار گرفت و ماجرا را اینگونه برای تیم جنایی توضیح داد: متوفی وقتی به نصیرخسرو آمد، درخواست دانه برنج کرد اما من در آن زمان دانه های مورد نیاز را نداشتم و به همین دلیل بود. . با اسرار او رفتیم تا قرص بگیریم، اما وقتی برگشتیم، سبد خریدم را دزدیدند و وقتی شکایت کردم، او ادعا کرد که قرص را مصرف نکرده، فقط می‌خواهد یک پسر را بترساند.

وی ادامه داد: زن جوان خواست تا با هم به تجریش برویم و در آنجا به من پول بدهیم اما ناگهان قرص را جلوی چشمان جوان خورد و حالش بد شد. او خیلی زود به بیمارستان منتقل شد، اما اقدامات کادر پزشکی کمکی به او نکرد و روی تخت اورژانس جان باخت.

پس از تکمیل تحقیقات میدانی در محل جنایت و بیمارستان، تیم تحقیقات از سوی بازپرس جنایی مامور شدند تا با اقدامات اطلاعاتی، تحقیقات خود را در این خصوص ادامه دهند.

با قاضی موسی رضازاده؛ بازپرس ویژه قتل در شعبه یازدهم دادسرای جنایی افزود: جسد متوفی برای انجام معاینات دقیق تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات با تیم جنایی همچنان ادامه دارد.

هنوز مشخص نیست زن جوان چند قرص مصرف کرده است اما در خودروی تویوتا او دانه های برنج کشف شده و تحقیقات در مورد این موضوع و علت اختلاف با همسرش همچنان ادامه دارد.

* لازم به ذکر است که اطلاعات درج شده در این مطلب برگرفته از فضای مجازی و بر اساس پست های منتشر شده از سوی افراد مرتبط با حادثه و یا آگاه از تاریخچه این حادثه است و الهمشهری لزوماً صحت این اطلاعات را تایید نمی کند.

تبلیغات بنری

hamshahrionline به نقل از تینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *