جدیدترین قیمت خودروهای داخلی و خارجی در بازار؛ ساینا، کوئیک، پژو، جک و لاماری چند شد؟ | جدول قیمت ها

تبلیغات بنری

به گزارش تینو به نقل از سایت تجارت نیوز، قیمت خودرو از امروز شنبه 18 تیر 1403 شروع به تثبیت کرد به طوری که تمامی محصولات داخلی و مونتاژی با حفظ تعادل به فعالیت خود ادامه دادند.

قیمت خودروهای محلی

بازار خودروی داخلی از صبح امروز بدون تغییر شروع به کار کرد.

سورین پلاس دوگانه سوز و داینا پلاس توربو 6 سرعته از محصولات خوب ایران خودرو هستند که هر کدام قیمت قطعی 776500000 تومان و 943000000 تومان در بازار دارند.

خودروهای پژو پارس TU5 و پژو 207 پانوراما اتوماتیک بدون تغییر نسبت به روزهای گذشته یکی از پرطرفدارترین محصولات این شرکت محسوب می شوند و با قیمت 885 میلیون تومان و یک میلیارد و پنج در بازار معامله می شوند. میلیون تومان.

ارزش ساینا اس اتوماتیک و کوئیک GXR-L یکی از پرفروش ترین محصولات سایپا با متعادل نگه داشتن قیمت ها نسبت به روز گذشته به 519 میلیون تومان و 438 میلیون تومان رسید.

دستگاه فالکون جی اتوماتیک دیگر محصول این شرکت بدون تغییر با قیمت 821 میلیون تومان به فروش می رسد.

قیمت خودرو مونتاژ شده

بازار مونتاژ خودرو نیز مانند بازار خودروهای داخلی صبح امروز بدون تغییر بود.

XX3 کراس (دستی) و آریزو 6 پرو در میان محصولات مدیران خودرو صبح امروز تغییر قیمتی نداشتند و هر کدام به ترتیب با قیمت یک میلیارد و 75 میلیون تومان و یک میلیارد و 586 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می شوند.

تیگو 7 پرو پریمیوم و تیگو 8 پرو (هیبرید) از دسته محصولات جذاب و لوکس این شرکت هیچ تغییری مانند سایرین به خود ندیده اند. هر کدام با قیمت 2 میلیارد و 30 میلیون تومان و 3 میلیارد تومان به فروش می رسد.

جک S5 و KMC J7 با حفظ ثبات نسبت به روزهای گذشته با قیمت یک میلیارد و 635 میلیون تومان و یک میلیارد و 731 میلیون تومان از بهترین محصولات شرکت کرمان موتور هستند.

Fidelity Prestige (7 صندلی) یکی از محصولات مونتاژی جذاب شرکت خودروسازی بهمن است که بدون تغییر باقی ماند و قیمت آن به 2 میلیارد و 520 میلیون تومان رسید.

آخرین قیمت خودروهای داخلی و خارجی در بازار;  قیمت ساینا، کویک، پژو، جک و لامار چقدر است؟  |  جدول قیمت

تبلیغات بنری

hamshahrionline به نقل از تینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *