جدایی رسمی جانشین احتمالی بیرانوند | پیام خداحافظی هم منتشر شد + عکس

تبلیغات بنری

به گزارش تینو، امیر عابدزاده رسما از ماریتیمو پرتغال جدا شد و احتمالات پیرامون انتخاب تیم بعدی اش را بیش از پیش جذاب کرد. گولری که همیشه گزینه پرسپولیس بوده و در شرایط فعلی شایعات زیادی درباره او می شنوید.

پسر اسطوره فوتبال ایران که از سال 2016 در فوتبال اروپا بازی می کند بار دیگر از ماریتیمو جدا شد. این دروازه بان پس از بازی در باشگاه بارنسه پرتغال و گذراندن چهار فصل خوب در این تیم مورد توجه ماریتیمو قرار گرفت.

عابدزاده در دو فصل آخر حضورش در ماریتیمو خود را به دروازه بان اصلی این تیم تبدیل کرد و در اکثر بازی های این تیم به عنوان دروازه بان اول بازی کرد و همین موضوع باعث شد تا تیم پونفرادینا در لیگ 2 اسپانیا به میدان برود. این دروازه بان ایرانی .

عابدزاده در تیم ملی اسپانیا مهره اصلی و شماره یک تیمش بود و در فصل اول درخشش خوبی در ترکیب این تیم داشت و حتی پونفرادینا لیگ را در رده هشتم به پایان رساند اما در نیمه دوم فصل کارها مطابق میل آنها پیش نرفت و به دسته سوم سقوط کردند و به رده سوم سقوط کردند.

پس از سقوط پونفرادینا از لیگ دسته دوم پرتغال به لیگ برتر، عابدزاده از سوی باشگاه سابقش ماریتیمو که در تلاش برای صعود به پرتغال پرتغال، بالاترین سطح فوتبال این کشور بود، به او پیشنهاد داد.

عابدزاده در فصل قبل در 20 بازی برای ماریتیمو به میدان رفت، اما آنها چندان خوش شانس نبودند، زیرا با وجود اینکه از نظر امتیازی با رتبه سوم برابری کردند، نتوانستند به پلی آف صعود به لیگ پرتغال صعود کنند.

حالا با پایان یافتن قرارداد این دروازه بان ایرانی با ماریتیمو، باشگاه پرتغالی با انتشار پوستری از این دروازه بان 31 ساله رسما جدایی او را اعلام کرد تا شایعات احتمالی او در پرسپولیس به گوش برسد. در شرایطی که وضعیت علیرضا بیرانوند در پرسپولیس مشخص نیست و برخی مدعی هستند او به طور قطعی از این تیم جدا شده و برخی معتقدند او به این تیم بازخواهد گشت، نام امیر عابدزاده نیز برای بازگشت به تیم سابقش مطرح شده است.

عابدزاده چند روز پیش با انتشار عکسی از پرسپولیس نماد شهر پرسپولیس توجه ها را به خود جلب کرد. عابدزاده پیش از این که در رده نوجوانان حضور داشت، دروازه بان سوم پرسپولیس بود و حالا شاید این فرصت را پیدا کند تا دروازه بان اول شیرهای سرخ شود.

تبلیغات بنری

hamshahrionline به نقل از تینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *