تجربه لحظات مفرح در خانه‌های بازی

تبلیغات بنری

الهمشهری – سعیده مرادی: خانه های بازی به کودکان این امکان را می دادند که با همسالان خود وقت بگذرانند، سرگرم شوند و یاد بگیرند.

تئاتر بیلی

تئاتر بیلی در شمال تهران با ظرفیت 40 کودک و دارای بازی های متنوع. کودکان می توانند به تنهایی یا به صورت گروهی بازی کنند.

آشنایی با مشاغل

در Billy's Play House، بچه‌های 2 تا 12 ساله می‌توانند اسباب‌بازی‌های مختلفی مانند استخر توپ، تونل‌های پیچ‌خورده، سرسره، ترامپولین و قطعات مختلف لگو را امتحان کنند. در اینجا علاوه بر بازی های جذاب، غرفه های حرفه ای زیادی وجود دارد که به کودکان کمک می کند نه تنها حرفه های مختلف را بیاموزند، بلکه مهارت های اجتماعی بیشتری نیز کسب کنند. از دیگر ویژگی های این خانه بازی می توان به سرگرمی ساعت ها بچه ها اشاره کرد.

آدرس: سعده آباد، نبش هتل اسپیناس، مجتمع تجاری دیدار، طبقه سوم

نزدیکترین ایستگاه اتوبوس: 333

نزدیکترین ایستگاه مترو: میدان صنعت

امکانات: توالت، بوفه، کافه

روز و ساعت فعالیت: همه روزه از ساعت 9:00 الی 21:30

هزینه ساعتی: 210 هزار تومان

بوم بوم تئاتر

یکی از جدیدترین خانه های بازی استاندارد در جنوب تهران است که می تواند بازی های مهیج و جذابی برای کودکان 2 تا 7 سال داشته باشد.

در کنار تحصیل بازی کنید

این تئاتر دارای امکانات و بازی هایی مانند میز هاکی روی هوا، سرعت با دست، تیراندازی با دارت، سکوی اکشن بچه ها، پیست ماشین پا، زمین بازی، استخر توپ، قصر بازی، ترامپولین و … می باشد. در این تئاتر به آموزش توجه ویژه ای می شود و کودکان می توانند به طراحی، سفال سازی، موسیقی، آموزش خلاقیت و مهارت، کلاس های علاقه و تمرکز و … بپردازند. در خانه بازی Bom Bom علاوه بر انواع اسباب بازی ها، فروشگاهی نیز وجود دارد که در آن می توانید از غذا گرفته تا اسباب بازی و لوازم التحریر پیدا کنید.

آدرس: شهرری، خیابان فیدیان الاسلام

نزدیکترین ایستگاه اتوبوس: سیره ورامین

نزدیکترین ایستگاه مترو: البعث

امکانات: سرویس بهداشتی، کافه کودکان، فروشگاه

روز و ساعت فعالیت: همه روزه از ساعت 10 صبح تا 12 ظهر

هزینه ساعتی: 180 هزار تومان

از لحظات سرگرم کننده در نقش بازی لذت ببرید

تبلیغات بنری

hamshahrionline به نقل از تینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *