اولین تصاویر از ۲ جان‌باخته معدن شازند | هویت این دو نفر اعلام شد

تبلیغات بنری

به گزارش تینو به نقل از پایگاه اینترنتی عصر ایران، بر اثر ریزش کوه در معدن شن و ماسه شماره 5 شهرستان شازند، دو نفر «محمد بوالحسنی» از اهالی روستای حک بودند بالا و «نصرت الیه یارم محمدی» از اهالی روستای شازند. روستای اکبرآباد که ماه ها پیش در حال رانندگی بود راننده کامیون و بیل مکانیکی در این معدن مشغول به کار بودند.

به گفته منابع کارگری در شازند، پس از 48 ساعت جسد دو کارگر دیگر زیر خاک و سنگ گیر کرده و جستجو برای یافتن آنها همچنان ادامه دارد.

وی با بیان اینکه مراسم تشییع پیکر این دو کارگر روز گذشته (دوشنبه 7 خرداد) در روستاهای حک بالا و اکبرآباد برگزار شد، گفت: این دو کارگر از کارگران بازنشسته بودند که به دلیل مشکلات معیشتی بدون مشکل معیشتی مجبور به کار به عنوان راننده بیل مکانیکی شدند. بیمه و کامیون برای کار در معادن منطقه.

این منبع افزود: با توجه به حجم زیاد آوار، مسئولیت آواربرداری از معدن شن و ماسه شازند به گروه مهندسی رزمی 42 قدر منطقه مرکزی محول شد.

صبح روز یکشنبه (7 خرداد) معدن شماره 5 شازند در جاده اراک – توری ریزش کرد و 4 کارگر زیر آوار مدفون شدند. روز حادثه جسد دو کارگر پیدا شد اما دو نفر از کارگران همچنان زیر آوار مانده بودند.

تبلیغات بنری

hamshahrionline به نقل از تینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *