افشای بندی از قرارداد علیرضا بیرانوند که دلیل فسخ اش است + عکس

تبلیغات بنری

به گزارش تینو، علی رضا بیرانوند که تابستان گذشته با فسخ قراردادش به دلیل پیشنهاد وسوسه انگیز استقلالی ها هواداران این تیم را شوکه کرد و در نهایت به جمع سرخ پوشان بازگشت، حالا دوباره دست به اقدامی مشابه زده است.

بیرانوند روز گذشته درخواست فسخ قراردادش را به سازمان لیگ ارسال کرد تا قراردادش با پرسپولیس را لغو کند تا دوباره دست به ماجراجویی بزند و تیتر اصلی اخبار شود. این در حالی است که پس از امضای قراردادی دو ساله در فصل گذشته، مدیران پرسپولیس مدعی شدند که تمام راه ها را برای فسخ قرارداد و جلب رضایت این دروازه بان بسته اند که حتی در صورت داشتن پیشنهاد می تواند به صورت یک طرفه فسخ کند. (داخلی و خارجی نخواهند بود و باید تاییدیه باشگاه را دریافت کنند.

اما حالا با گذشت دو هفته از پایان لیگ، علیرضا بیرانوند بار دیگر با فسخ قراردادش با چالش بزرگی روبروست. چالش مطرح شده توسط صابر رضا درویش در سمت مدیرعاملی این باشگاه نیز پایان یافت و وی به تیم حقوقی باشگاه دستور داد تا تمامی جوانب این رویه را بررسی و نتیجه را برای سرخ پوشان پیگیری و موضوع را حذف کنند. و جریمه می شود.

اما با پیگیری‌ها مشخص شد که دلیل لغو قرارداد علی رضا بیرانوند به هر منظور و هر بند در قرارداد وی بوده است.

پرسپولیس یکم که از تمدید قرارداد و بند سوم سود می برد حالا قراردادش را فسخ کرده است. در این بند آمده است: «در صورتی که باشگاه تمام مطالبات بازیکن را در پایان فصل پرداخت نکند، بازیکن می تواند 15 روز پس از آخرین بازی فصل بیست و سوم، چه در لیگ برتر و چه در حذفی، قرارداد خود را به صورت یک طرفه فسخ کند. ” لغو

پرسپولیس آخرین بازی خود را 21 خرداد به مصاف دوشیزه رفسنجان زد که از قضا علیرضا بیرانوند را در دروازه این تیم قرار داد و توانست با غلبه بر شاگردان محرم نویدکیا عنوان قهرمانی لیگ بیست و سوم را از آن خود کند. از آن تاریخ پرسپولیس 15 روز فرصت داشت تا با این بازیکن تسویه حساب کامل مالی انجام دهد. دیروز پس از گذشت 3 روز از این فرصت 15 روزه، علیرضا بیرانوند فسخ قراردادش را دریافت کرد و به نظر می رسد با این شرایط فسخ قراردادش قانونی می شود و باشگاه در برخورد قانونی با او ناموفق است!

علیرضا بیرانوند نزدیک به ۲ میلیارد پوند از پرسپولیس می‌خواهد و این در حالی است که برخلاف تصور این دروازه‌بان، پاداش‌های این فصل جزو درصد قرارداد او ثبت شده است! اما همانطور که اشاره کردیم با توجه به تمدید قرارداد، حتی در صورت خارج شدن از قرارداد رئال، می تواند ظرف 15 روز به صورت یک طرفه درخواست فسخ قرارداد خود را داشته باشد و اکنون این کار را انجام داده است.

با این حال با توجه به جو هواداران و موضع مدیریتی، این بار بعید به نظر می رسد که فسخ قرارداد دو طرف به دیدار مجدد و توافق منجر شود و به نظر می رسد شرایط پایان راه باشد. برای این موضوع باید منتظر دروازه بان و پرسپولیس بود.

تبلیغات بنری

hamshahrionline به نقل از تینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *